SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Neden Yedaş?

    Yedaş, E-G markalı ürünleri ile müşterileri nezdinde “İlk Tercih Edilen” tedarikçi ve iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Bunu gerçekleştirmenin sadece doğru ürün tedariği ile olmayacağı bilinciyle YEDAŞ, 40 yılı aşkın mühendislik bilgisini de müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu sayede problemi yerinde çözmeye odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin üretim ve operasyon verimliliğinin artmasına olumlu katkıda bulunmaktadır. Dudullu'da bulunan ve yaklaşık 1000 metrekarelik deposunda müşterilerine özel stok bulunduran YEDAŞ, acil ihtiyaçlar sözkonusu olduğunda 7/24 hizmet vermektedir. Satış öncesi, sırası ve sonrası hizmet anlayışı ile YEDAŞ, bu sayede rekabetçi rulman piyasasında rakiplerine göre açık ara fark yaratmaktadır.

  • Uzmanlık alanları nelerdir?

    YEDAŞ, 1971 yılından bu yana kendi rulman yatak yuvalarını da üretmektedir. E-G markası altında ürettiği 300 çeşit (mil çapı Ø20mm - Ø400mm arası) yatak yuvalarının yanı sıra özel rulman yatak taleplerini de karşılamaktadır. Yerli rulman yatak yuvaları pik, sfero, çelik ve paslanmaz çelik olarak dört ayrı döküm kalitesinde üretilebilmekte ve müşterilerimizin özel model isteklerine göre uygulaması yapılmaktadır. YEDAŞ, 1982’den bu yana Alman DIN normlarına göre üretilmekte olan INA ve FAG markalı rulmanları ithal ederek tüm Türkiye genelinde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 

  • Ürünlerin kullanım alanları nelerdir?

    Ürünlerin başlıca kullanım alanları; cam sanayi, makine imalat, konveyör taşıma ekipmanları, çimento, demir çelik, gıda, kağıt ve ağaç işleme sektörlerinin yanı sıra dolum, kereste ve ambalaj sanayileri olup her türlü sanayi tipi makina yedek parçası olarak kullanılmaktadır.

Şerifali Mah. Açıkyüz Sokak No:34 K:2 D:2 / Ümraniye / İSTANBUL

+90 216 420 54 00

+90 532 251 48 74

satis@yedas.com.tr

Google Map